Yamaha DGX-660

Počet klávesov
Dynamika úderu
21 kg

• , zakúpené v muzikant.eu

Je velmi kvalitný nástroj !

• , zakúpené v MelodyShop

• super zvuk
    • super kvalita
    • dvojkombinácia KLAVÍR + KEBOARD je super, keď potrebujete mať doma oboje, a nemáte priestor/peniaze na dva nástroje
    • návod v slovenskom jazyku na veľmi dobrej úrovni. často sa stáva , že len aby bola splnená litera zákona, výrobca dá iba základný návod a podrobný v lepšom prípade iba na stihnutie, v horšom prípade vôbec
    • trošku by som očakával vyšší stupeň inovácie od Yamahy. Predávať 4 roky ten istý model u elektronického piana sa mi zdá v dnešnej elektrobickej dobe dosť dlho. Na druhej strane zas keď je niečo dobré, tak načo to vylepšovať... ale dotykový displej so smart navigáciou by som jednoznačne uvítal, aj keď by bol hneď iba za príplatok...
    • ešte by som uvítal hardwarový vypínač priamo na klavíri, aby som nemusel pri búrke vyťahovať adaptér priamo zo zásuvky, keďže je schovaná za priečnikom stojana klavíra a zohýbať sa vždy ku nej dozadu je dosť nepraktické

za 700 eur je to veľmi dobrý klavír v kombinácii s keyboardom, keďže jedna dcéra chodí do ZUŠ na klavír a druhá na keyboard. Ale očakával by som u Yamahy že budú mať v ponuke aj niečo lepšie, hoc aj o dve-tri stovky drahšie.

• , zakúpené v MUZIKER.sk

• Veľmi veľké množstvo funkcií, rozsiahle možností, vynikajúci zvuk, super klaviatúra.

Počet klávesov
Dynamika úderu
21 kg

DGX-660 digitálne piano určené pre študentov a pokročilých klaviristov ponúka možnosť pripojenia mikrofónu. Teraz môžete hrať a zároveň počuť svoj ​​hlas s radou digitálnych efektov cez reproduktory prístroja.

Navyše môžete svoj ​​výkon nahrať a prostredníctvom USB zariadenia zdieľať so svojimi priateľmi a rodinou!

Rozmery: 1397 x 146 x 445 mm

Hmotnosť: 21 kg.

Farebné prevedenie: čierna, popř. biela

• , zakúpené v muzikant.eu

Je velmi kvalitný nástroj !

• , zakúpené v MelodyShop

• super zvuk
    • super kvalita

• Termin dodania

• výborne vyvážená kladivková mechanika
    • množstvo funkcií a zvukov
    • USB vstup a digitálny výstup

Toto je jedno pianino z tých lepších lacnejších verzií klavíra s veľmi realistickým dojmom z hry pri hraní. Doporučujem

• 88 klavesov, kadivkova mechanika, fajn zvuky
    • Mam pocit ze je technologicky tak 15r pozadu
    • miesto gumennych gombikov by sa hodil dotykovy display..

Mam pocit ze je technologicky tak 15r pozadu, mohol by mat lepsie parametre, dotykovy display, vacsiu pamat, lepsie prepojenie na moderne technologie, wifi, bluetooth..ale na opustenom ostrove je uplne ok..

• , zakúpené v MUZIKER.sk

• Dobrý výrobok za prijateľnú cenu
  • , zakúpené v MUZIKER.sk

oproti ostatným digit pianam s rovnakou klaviaturou GHS od yamahy, má množstvo funkcií a hlavne nástrojov.

• všetko podľa predstáv.
    • zatiaľ nič
  • , zakúpené v MUZIKER.sk

• Zatiaľ sa javí ako veľmi kvalitné digitálne piano s dobrým zvukom.

Môj 9-ročný syn s zatiaľ s chuťou cvičí na hodiny klavíra. Budúcnosť ukáže...