Najnovšie recenzie zo sekcie Digitálne piana

Roland HP 702 SET

Roland HP 702 SET

Overený zákazník Hudobný-dom.sk Overený zákazník

Pridané: 27. decembra 2022

Zakúpený v Hudobný-dom.sk

• výrobok vo viacerých baleniach - uľahčuje manipuláciu
  • elegantné prevedenie ovládacieho panela s možnosťou jeho prekrytia aby nerušil
  • automatické spustenie piana po odklopení krytu kláves
Yamaha YDP-164

Yamaha YDP-164

Overený zákazník Hudobný-dom.sk EšTe

Pridané: 23. decembra 2022

• Dobry zvuk
  • Kvalitne prevedenie

Pomer cena vykon vyborna, nie som odbornik, ale zvuk je dobry a na piano na doma je to vyborny nastroj

Yamaha NP 32

Yamaha NP 32

Overený zákazník MUZIKER.sk Peter

Pridané: 23. decembra 2022

(naposledy upravené 23. decembra 2022)

Jedným slovom PERFEKTNÉ
Ľahké stagepiáno, ideálne na prenášanie s možnosťou napájania pomocou tužkových batérií s prekvapujúco dobrým zvukom

Korg B2

Korg B2

Overený zákazník Alza.sk Peter

Pridané: 12. decembra 2022

Zakúpený v Alza.sk

• Dobry zvuk
  • Super nahrada za skutocne piano
  • Pripojenie k pc( nahravanie, midi)
  • Trosku vela plastov (ale napriek tomu sa zda kvalita celkom solidna,..na doma urcite staci aj pre skusenejsich hracov.

Velmi dobre digitalne piano..ak nie ste vyslovene profi hrac, tak budete spokojni.

Roland FP-90X

Roland FP-90X

Overený zákazník MUZIKER.sk Peter

Pridané: 6. decembra 2022

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Stojan na noty je pomerne nízky, neudrží jednu stránku A4. Pre tablet alebo pevnejšiu knihu OK.

Overený zákazník Hudobný-dom.sk Pali

Korg B2SP

Overený zákazník MUZIKER.sk Lucia

Pridané: 5. novembra 2022

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Takmer reálny zvuk klavíra, výborný pomer ceny a kvality, odporúčam
  • Nemá celkové prekrytie kláves a reproduktora, ale v tejto cenovej hladine je to štandard

Odporúčam, pekný klavír nielen pre začiatočníkov

Overený zákazník Hudobný-dom.sk Darina

Pridané: 14. októbra 2022

• Super

Overený zákazník Hudobný-dom.sk Pavel

Pridané: 10. októbra 2022

Zakúpený v Hudobný-dom.sk

Presne take ako vraveli aj ine recenzie splna uplne vsetko co potrebujem. tvrdost klaviatury je super. A zvuk je uplne ze Yamaha cize super

Yamaha P-45 SET

Yamaha P-45 SET

Overený zákazník Hudobný-dom.sk Overený zákazník

Pridané: 8. októbra 2022

• Najlepší pomer cena- výkon
Dexibell Vivo S7 PRO

Dexibell Vivo S7 PRO

Overený zákazník MUZIKER.sk Jojo M.

Pridané: 30. septembra 2022

Zakúpený v MUZIKER.sk

Túto mašinku som si vybral na základe porovnávania produktov, zameriaval som sa hlavne na zvuk nástroja, ktorý ma zaujal. Samozrejme, nieje to Nord, ale približuje sa to k tomu - a samozrejme je lacnejší ako Nord... Najväčšou výhodou tohto nástroja je to, že si tam môžete nahrať rôzne zvuky (sf2) ktoré sa Vám najviac hodia. Keďže som bol doteraz "synťákový" hráč, musím si zvyknúť na to, že so zvukmi si nemôžem robiť čo chcem, ako na synťáku. Čiastočne to nahrádza efektová jednotka, ktorá má nejaké efekty typu "cutoff" ale tiež to nieje úplne ono a zvuk sa nedá postupne stlmiť "vytratiť" ako na synťáku....ale je to asi len o zvyku a o tom, že sa to ešte musím na tomto nástroji naučiť . Ako som spomínal, doteraz som fungoval na synťáku, ale trochu som sklamaný s Fatar klaviatúrou. Všade uvádzajú, že imituje pocit hry na reálnom piane. Keď som porovnal klaviatúru reálneho piana a tohto nástroja, je cítiť, že Fatar klaviatúra je o dosť mechanicky tvrdšia. Musel som si dlho zvykať aj na dynamiku a dlho som hľadal riešenie. Vyriešilo to s časti prepnutie v nastavení dynamiky - prednastavená bola na "Hard", dokonca neviem či nie na "Hard +". Nastavil som si ju na "normal" a už sa na tom dá hrať aj jemnejšie. Ale ako som spomínal...u mňa je to asi o zvyku. Jedna vec s ktorou som veľmi sklamaný aj vzhľadom na cenu tohto nástroja a "vyzdvihovanej" klaviatúry Fatar je tá, že mechanika je trochu hlučnejšia....hlavne počas rýchlejšej hry pri spätnom vracaní klávesu sa ozve "klepavý" zvuk.... Ďalším mínusom sú bočnice nástroja, ktoré sú vyrobené z mäkkého dreva a hneď pri prvom prenose sa mierne ošuchli (otlačili).... niesom si istý teraz, či sa to stalo pri preprave nástroja ku mne, alebo už mnou, keď som ho prenášal originálne zabalený v originálnej krabici....ale je to malý detail, ktorý neovplyvňuje funkčnosť nástroja a je to z bočnej strany priskrutkované, takže sa to bude dať ľahko vymeniť prípadne za niečo iné (napr. z tvrdého masívu vyrobeného od stolára). Teraz ma napadlo, že nástroj sa dá teda veľmi dobre "tuningovať" aj čo sa týka zvuku a aj vzhľadu :) Hudbe zdar :)

Pridané: 30. septembra 2022

Zakúpený v Augustinus

• Piano som kupovala ako darček a spĺňa všetky očakávania.

Overený zákazník MUZIKER.sk Overený zákazník

Pridané: 29. septembra 2022

• kvalita, dobrý zvuk
Roland RP701

Roland RP701

Overený zákazník Augustinus Robert Pejša

Pridané: 29. septembra 2022

Zakúpený v Augustinus

Krásný zvuk i provedení produktu.

Korg LP-180

Korg LP-180

Overený zákazník MelodyShop Overený zákazník

Pridané: 27. septembra 2022

Zakúpený v MelodyShop

• Pomer cena/výkon
  • Relatívne malé rozmery, nezaberie veľa miesta v priestore
  • Integrovaný stojan na noty
  • Kvalita zvuku
  • Vnútorné skrutky stojana "kričia" svojou striebornou farbou na čiernom podklade, čo by mohlo niekoho esteticky rušiť

Korg LP-180 sme kupovali pre dcéru, ktorá začala navštevovať ZUŠ. Po dlhom hľadaní a porovnávaní rôznych značiek a modelov, nám prišiel tento model ako najlepšia voľba v pomere cena/výkon. Presvedčil nás zvuk, kvalita spracovania, jednoduchosť ovládania. Ako bonus vnímame rozmery, nezaberie veľa miesta - je sympaticky štíhly. Fajn je aj integrovaný stojan na noty, ktorý zároveň slúži ako kryt klaviatúry v čase, keď sa na ňom nehrá.

Alesis Recital Pro

Casio PX-770

Overený zákazník HUDEBNICENTRUM.CZ Ivana L

Pridané: 9. septembra 2022

Zakúpený v HUDEBNICENTRUM.CZ

• Vyštudovala som klavír na vysokej škole a casio privia 770 stíha vyjadriť všetko, čo od digitálneho klavíra chcem a je krásna aj na pohľad, stabilna, praktický kryt na klaviaturu a jednoduché zloženie. Spočiatku som mala pocit, ze zvuk znie trochu tlmene ale je to vec zvyku, umiestnenia klaviru a hlasitosti, ktoru ked som pridala a posunula nastroj kusok dalej od steny, tak sa "vyjasnilo". Žiadny biely šum nie je a mám chuť za klavirom sediet stále teraz. Úžasne spratný do bytu. Samozrejmosťou je vyvážená klaviatúra a príjemné klávesy aj na dotyk.

Overený zákazník Augustinus Jaroslav Ondernický

Pridané: 2. septembra 2022

(naposledy upravené 2. septembra 2022)

Zakúpený v Augustinus

• GHS mechanika, výborná citlivosť, ktorá je blízka akustickému pianu
  • elegantný dizajn (s L-85)
  • Zvuk za danú cenu
  • Jednoduchosť
  • Half-pedalling
  • P125 používa Pure CF sampling (viac moderný a realistickejší prejav)
  • zatiaľ čo P45 používa AWM advanced
  • Chýba vstavaná USB Audio interface ako pri P125
  • Slabšia dynamika

Produkt som zakúpil Mája 2021, pridávam recenziu po roku používania. Je to moje prvé piano, ako samoukovi mi toto piano veľmi vyhovuje. Je to skvelé piano, ale osobne by som odporúčal po si priplatiť pár desiatok eur a zakúpiť FP-10 od Roland alebo Yamaha P125. Roland ma PHA4 klaviatúru (lepšia mechanická akcia) a povrch kláves zo syntetickej slonoviny. Taktiež má escapement, čo je dosť dôležité pre dlhodobých hráčov piana, menej zreteľné pre nováčikov.

Zobrazujem 41 - 60 zo 316 recenzií 1 2 [ 3 ] 4 5...16