Najnovšie recenzie zo sekcie Digitálne piána

Casio CDP 130 BK

Casio CDP 130 BK

Overený zákazník 24music.sk Overený zákazník

Pridané: 16. februára 2018

Zakúpený v 24music.sk

• jednoduché nastavenie , ľahká manipulácia

Yamaha CSP-170

Yamaha CSP-170

Pridané: 5. februára 2018

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Oproti klasickým Yamaha Clavinova CLP majú tieto CSP modely veľké množstvo zvukov (okolo 600), z ktorých mnohé sú celkom kvalitné
  • Aplikácia Yamaha Smart Pianist je praktická, a a verím že bude ďalej rozširovaná o ďalšie funkcie
  • Pre tých ktorí neovládajú noty tento nástroj poskytuje nad každou klávesou štyri LED svetielka, ktoré pri prehrávaní MIDI súborov indikujú, ktorú klávesu kedy treba stlačiť, čím umožňuje naučiť sa hrať jednoduchšie skladby ľuďom bez hudobného vzdelania
  • Model CSP-170 ma relatívne výkonný reproduktorový systém s dobrým zvukom
  • Nástroj má všetky potrebné možnosti káblového pripojenia, MIDI, USB, linkový výstup, Aux vstup s reguláciou hlasitosti, dva výstupy pre slúchadlá, s nástrojom sa dodáva aj USB to WiFi adaptér pre bezdrôtové pripojenie tabletu alebo telefónu
  • Model CSP-170 má dobrú klaviatúru Yamaha NWX
  • Pedále je možné používať ako pitch bender a modulátor
  • Podľa návodu platí, že ak je pripojená aplikácia Smart Pianist, nefungujú MIDI (ani cez USB) výstupy. Takže pokiaľ by niekto chcel nahrávať do externého MIDI sekvencera so zvukom ktorý sa dá prepnúť iba pomocou Smart Pianist, musí po zvolení zvuku Smart Pianist odpojiť, a zatiaľ som neprišiel na to ako sa to dá urobiť inak než odpojiť fyzicky USB kábel
  • Ovládanie nástroja bez Smart Pianist aplikácie je síce obmedzene možné, ale je obmedzené (napr. dá sa vybrať iba zopár základných zvukov) a človek k tomu potrebuje stále manuál, aby vedel ktorá klávesa má akú funkciu
  • Sluchátkový výstup je strašne slabý minimálne s mojimi AKG K240 slúchadlami, ktoré inak hrajú všade inde dostatočne hlasno. Toto je niečo čo budem musieť ešte preskúmať a prípadne reklamovať
  • Privítal by som, keby sa cez Smart Pianist dali zmeniť aspoň niektoré zvuky, ktoré sú dostupné bez aplikácie
  • Aplikácia Smart Pianist je zatiaľ dostupná iba pre Apple iOS platformy (iPad, IPhone, iPod), podpora pre Android by ale mala vraj prísť už v marci, tak dúfam že sa tak stane.

Celkovo hodnotím CSP-170 ako dobrý nástroj. Ja som ho kúpil hlavne preto, že som chcel mať k dispozícii veľký výber zvukov (ktorý je inak v kombinácii s NWX klaviatúrou dostupný iba pre drahšie modely CVP), inak by som možno zvolil o dosť lacnejší model CLP-645, lebo pre mňa osobne tie LED svetielka nepredstavujú až takú pridanú hodnotu, aby to odôvodnilo vysoký nárast v cene. Ale občas pre zábavu sa to dá využiť, a CSP-170 má aj výkonnejší reproduktorový systém než CLP-645, tak som sa rozhodol pre CSP-170 a zatiaľ jediný problém ktorý ma vyrušuje je ten slabý slúchadlový výstup. Celkovo odporúčam.

Pridané: 1. februára 2018

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Výborný pomer kvality a ceny

Pridané: 12. januára 2018

Zakúpený v MUZIKER.sk

krásny zvuk, výborne sa na ňom hrá. Obľúbila si ho celá rodina, deti si púšťajú demo songy. Je to zároveň aj krásny kus nábytku ale predovšetkým výborný nástroj za túto cenu.

Casio CDP 230R SR

• Reproduktory sú slabšie

Overený zákazník MUZIKER.sk Braňo

Pridané: 6. januára 2018

Zakúpený v MUZIKER.sk

• vysokokvalitné prevedenie, reálny zvuk, reálny dotlač kláves

Yamaha YDP-103

Yamaha P-105

Yamaha P-105

Jakub Krajňák Jakub Krajňák

Pridané: 25. decembra 2017

(naposledy upravené 25. decembra 2017)

• zvuk
  • mechanika
  • rozmery
  • hmotnosť

Veľmi kvalitný nástroj, kladivková mechanika v kombinácii s kvalitným zvukom dokonale nahrádza klasické akustické pianíno. Hrá sa ľahko. Okrem zvuku klavíra sú k dispozícii aj ďalšie základné zvuky ako elektrické piano, organ či orchester, ktoré sa dajú aj súčasne kombinovať. Okem klasického tikania metronomu sa dá zapnúť aj doprovod bicích nástrojov, opäť kvalitne znejúcich. Chýba snáď len skromný displej, ktorý by zobrazoval aspoň tempo nastavené na metronome. Takto bez displeja hráč nevie v akom tempe cvičí. So svojou hmotnosťou a rozmermi sú oproti keyboardom bez kladivkovej mechaniky náročnejšie na prenášanie, na druhej strane, stále menej ako akustické pianína. Priložený sustain pedál je taký základný, posúva sa pri používaní.

Korg PA300

Korg PA300

Overený zákazník MUZIKER.sk Gavo

Pridané: 22. decembra 2017

Zakúpený v MUZIKER.sk

Je to špička a za tie peniaze neporovnateľne s inými klávesmi kúpený mi v rovnakej hodnote pred 10 rokmi s veľmi dobrými priam autentickými zvukmi, ešte som sa síce nezoznámil so všetkými jeho funkciami ale každým dňom objavujem nespočetné množstvo variácií zvukou a rytmov.

Overený zákazník MUZIKER.sk Marek

Pridané: 15. decembra 2017

• Kvalitny zvuk, dobra klaviatura

Da sa pripojit iba na trapny iphone

Yamaha YDP-143

Michal Michal

Pridané: 2. decembra 2017

• Perfektná klaviatúra
  • Originálny dizajn
  • Hlboký čistý zvuk klavírov aj ostatných zvukov
  • Jedna mucha leto nerobí :)
  • Je potrebné preštudovať poriadne manuál, ináč sa nepohnete, skoro všetko sa riadi cez "klávesové skratky", ale keď sa to naučíte, je to potom +

Kúpil som si toto digitálne piano pred rokom, a podľa môjho názoru je najlepšie vo svojej triede. Vyskúšal som viacero druhov od rôznych výrobcov v tejto aj vyššej triede, ale mechanika klaviatúry Roland FP-30, ktorú použili aj na 2000€ stage piane RD-800, je naprosto vynikajúca. Hraje sa na ňom perfektne, akýkoľvek štýl, a klávesy s vami spolupracujú ako keby ste sa s nimi narodili :) TOP piano pre výučbu napr. v ZUŠ, ale myslím, že aj profesionálny virtuóz by si prišiel na svoje a nebol by sklamaný, práve naopak, bol by určite prekvapený tou kvalitou. Hraje sa na ňom doslova samo. Používam ho samostatne aj ako MIDI na skladanie hudby. Rozhodne odporúčam.

Yamaha NP-32

Yamaha NP-32

Pridané: 29. novembra 2017

• kvalitný výrobok

Overený zákazník MUZIKER.sk Marc

Pridané: 19. novembra 2017

Zakúpený v MUZIKER.sk

• nemá kopu všelijakých tlačidiel a gombíkov

Overený zákazník MUZIKER.sk Peter

Pridané: 14. novembra 2017

Zakúpený v MUZIKER.sk

Super pomer cena výkon. Fakt pekné piano so slušným zvukom a kladivkovou mechanikou.

Casio PX 760 WE

Casio PX 760 WE

Pridané: 25. októbra 2017

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Perfect product with great quality

Yamaha CLP-535 B

Yamaha P-35

Yamaha P-35

Sveťo Kuric Sveťo Kuric

Pridané: 21. októbra 2017

• zvuk nie je az tak zly
  • fakt neodporucam ked uz clovek hraje chopina je to utrpenie... ja ho mam a dal by som uz cokolvek za lepsi, plastove klavesy, ledva ok zvuk, slaby pocit z hrania

neviem komu by som ho odporucil...

Pridané: 13. októbra 2017

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Na prvý pohľad krásne piano(kupované ako set: stojan,pedále). Všetky potrebné pripojenia(vstupy, výstupy) množstvo zvukov.
  • mne osobne nič