Najnovšie recenzie zo sekcie Digitálne piana

Nux WK-310 Set

Nux WK-310 Set

Overený zákazník MUZIKER.sk Slávka

Pridané: 7. októbra 2020

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Úplne stačí pre začiatočníka.
Kurzweil M100 Set

Kurzweil M100 Set

Overený zákazník MUZIKER.sk Vican Martin

Pridané: 26. septembra 2020

Zakúpený v MUZIKER.sk

Tovar nebol doteraz dodany, cakame na naskladnenie

Medeli SP201

Medeli SP201

Overený zákazník Augustinus Alexander

Pridané: 21. septembra 2020

Zakúpený v Augustinus

Som laik ale po zvukovej stranke znie prijemne , kvalita omnoho vyssia ako u obycajnych el klavesoch-syntakoch , no najviac som spokojny s takmer identickym pocitom pri hrani-kladivkovy mechanizmus-je u tohto modelu na nerozoznanie od praveho piana - skvely kladivkovy system

Overený zákazník Hudobniny Amigas TMP

Pridané: 21. septembra 2020

Zakúpený v Hudobniny Amigas

• kvalitné prevedenie, pekný vzhľad
Yamaha YDP-144

Yamaha YDP-144

Overený zákazník MelodyShop Overený zákazník

Pridané: 19. septembra 2020

Zakúpený v MelodyShop

• Kvalita produktu ma zatiaľ nesklamala.
Yamaha DGX-660

Yamaha DGX-660

Overený zákazník MelodyShop Vladimír Milák

Pridané: 6. septembra 2020

• super zvuk
  • super kvalita
  • dvojkombinácia KLAVÍR + KEBOARD je super, keď potrebujete mať doma oboje, a nemáte priestor/peniaze na dva nástroje
  • návod v slovenskom jazyku na veľmi dobrej úrovni. často sa stáva , že len aby bola splnená litera zákona, výrobca dá iba základný návod a podrobný v lepšom prípade iba na stihnutie, v horšom prípade vôbec
  • trošku by som očakával vyšší stupeň inovácie od Yamahy. Predávať 4 roky ten istý model u elektronického piana sa mi zdá v dnešnej elektrobickej dobe dosť dlho. Na druhej strane zas keď je niečo dobré, tak načo to vylepšovať... ale dotykový displej so smart navigáciou by som jednoznačne uvítal, aj keď by bol hneď iba za príplatok...
  • ešte by som uvítal hardwarový vypínač priamo na klavíri, aby som nemusel pri búrke vyťahovať adaptér priamo zo zásuvky, keďže je schovaná za priečnikom stojana klavíra a zohýbať sa vždy ku nej dozadu je dosť nepraktické

za 700 eur je to veľmi dobrý klavír v kombinácii s keyboardom, keďže jedna dcéra chodí do ZUŠ na klavír a druhá na keyboard. Ale očakával by som u Yamahy že budú mať v ponuke aj niečo lepšie, hoc aj o dve-tri stovky drahšie.

Overený zákazník MelodyShop Overený zákazník

Pridané: 30. augusta 2020

Zakúpený v MelodyShop

• Jednoduché zloženie nástroja.
  • Príjemná klaviatúra s dobrou odozvou.
  • Čistý zvuk.
  • Zvuk cez slúchadlá znie rovnako autenticky.

Nástroj je vo svojej cenovej kategórii skvelý! Som veľmi spokojná. Kúpila som si ho do paneláku na hranie (aj) cez slúchadlá a zvuk je veľmi dobrý. Samozrejme s vhodnými slúchadlami. Klávesy vydávajú pri stlačení primeraný zvuk, nie sú veľmi hlučné. Hra na tomto klavíri je pohodlná. Má peknú odozvu pri tvorbe dynamiky. Určite odporúčam, ak hľadáte spoľahlivý lacnejší klavír.

Casio PX-S1000

Casio PX-S1000

Overený zákazník MUZIKER.sk Štefan

Pridané: 25. augusta 2020

Zakúpený v MUZIKER.sk

Výborná veľkosť, klaviatúra, celkový dizajn, obstojný zvuk, dobre nastviteľné efekty, veľmi príjemné prevedenie. Samozrejme zatiaľ som na ňom hral raz ale som spokojný. Nie je to až tský skok oproti akustickému klasickému pianínu, ktoré som mal doteraz.

Yamaha CLP-625 SET

Yamaha CLP-625 SET

Overený zákazník MUZIKER.sk Barbora

Pridané: 18. augusta 2020

• Pekny zvuk
  • Nahravanie 1 skladby
  • Paci sa mi klaviatura, vo vyssich polohach staci jemnejsi dotyk, celkovo klavesy nejde stlacit tak lahko, ako pri syntetizatore, takze o krok blizsie k pocitu hrania na akustickom piane
  • 2 vstupy pre sluchadla

Yamaha P-125

Overený zákazník MUZIKER.sk Barbora

Pridané: 18. augusta 2020

• Prenosne, lahke
  • Zvuk na tuto cenovu kategoriu celkom ok
  • Ma pamat na 1 skladbu (ostatne v tejte cene casto nemaju ziadnu pamat na nahravanie)
  • Dva vstupy pre sluchadla
  • Moznost pripojit trojpedal
  • Yamaha je celkovo kvalitna
Kurzweil MP120

Kurzweil MP120

Overený zákazník MUZIKER.sk Katka

Pridané: 13. augusta 2020

Zakúpený v MUZIKER.sk

V celku slušný klavír pomer, cena , kvalita akurát.

Nux WK-310

Nux WK-310

Overený zákazník Augustinus Dano

Pridané: 10. augusta 2020

Zakúpený v Augustinus

• Dobrá voľba pre začiatočníkov aj mierne pokročilých. Veľmi pekné prevedenie.
Yamaha YDP-164

Yamaha YDP-164 SET

Yamaha YDP-164 SET

Pridané: 15. júna 2020

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Veľmi milé prekvapenie, dotyk na klávesoch skoro identický ako na reálnom klavíri
  • Zvuk uspokojivý - pomec cena kvalita

Yamaha NP 12

Yamaha NP 12

Pridané: 8. júna 2020

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Veľmi dobre hrajúce piáno s klávesami plnej veľkosti za veľmi dobrú cenu. A je napriek tomu relatívne malé a ľahké, takže si ho môžete zobrať hocikam zo sebou.

Korg B2N

Korg B2N

Pridané: 7. júna 2020

Zakúpený v MUZIKER.sk

Vyborny zvuk, dobry dizajn, siroky vyber funkcii, pomer cena kvalita skvely, odporucam

Kurzweil KA130

Kurzweil KA130

Overený zákazník Hudobniny Amigas Ivana K.

Pridané: 29. mája 2020

Zakúpený v Hudobniny Amigas

• Velmi pekny zvuk.

Yamaha CLP-675 Set

Yamaha CLP-675 Set

Overený zákazník MUZIKER.sk ot33a

Pridané: 26. mája 2020

• Pre nás moc ľúbivý sample Yamaha a Bosendorfer
  • krásne čierne lakovanie u PE sice za príplatok
  • balenie v balíku kompaktné no vysoká hmotnosť, výhoda rozložiteľnosti výrobku, skladanie jednoduché na podruhé, podľa návodu, ale nutnosť dvoch chlapov pre manipuláciu
  • dynamická klaviatúra spĺňa očakávania u modelu 675
  • Yamaha ma nedostatok v pedálovej časti, už u druheho produktu do rodiny, nie som spokojný s vrzáním, u prvého pomohla reklamácia a oprava, bohužiaľ nutné demontovať piano a zaslať len pedálový diel do servisu, žiadna výmena/zámena dočasne, či podobne.
  • niektoré farby výrobku sú nedostupné, rozhodli sme sa nakoniec pre polished ebony

Pre nás moc ľúbivý sample Yamaha a Bosendorfer. Yamaha ma však nedostatok v pedálovej časti, už u druheho produktu Yamaha do rodiny, nie som spokojný s vrzáním pri stláčaní pedálov, u prvého pomohla reklamácia a oprava, bohužiaľ nutné demontovať piano a zaslat len pedálový diel do servisu, žiadna výmena či podobne.

Yamaha CLP-645 SET

Yamaha CLP-645 SET

Overený zákazník Hudobný-dom.sk Martin

Pridané: 24. mája 2020

Zakúpený v Hudobný-dom.sk

• Super akcia, všetko v jednom balíku. Cenovo výhodne.

Zobrazujem 141 - 160 zo 316 recenzií 1...6 7 [ 8 ] 9 10...16